+380673870816 +380673870816

Сім підприємств Рівненщини погасили борги перед своїм працівниками

Фото пресслужби РОДА

Стан заборгованості із виплати зарплати на підприємствах та заходи щодо врегулювання обговорили під час онлайн засідання Міжвідомчої робочої групи під керівництвом Першого віце-прем’єр-міністра України - Міністра економіки України Юлії Свириденко.

Про шляхи розв’язання проблем із виплатою заробітної плати на найбільших підприємствах-боржниках Рівненщини поінформував заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Динаміка заборгованості рухається у бік зменшення. За останніми оперативними даними, заборгованість із заробітної плати зменшилася у порівнянні з листопадом на 3,1 мільйони гривень.  В повному обсязі виплачено борги працівникам 7 підприємств області. Разом з тим, 14 підприємств ще не виплатили усі суми своїм працівникам і продовжують боргувати понад 25 мільйонів. В області і далі вживаються заходи на зменшення заборгованості», - зазначив Ігор Тимошенко.

Зокрема, погашення заборгованості на Рівненському авторемзаводі відбувається за рахунок реалізації майна підприємства. За останні три місяці працівникам виплачено понад 3 млн грн заборгованої заробітної плати.

На зменшення суми боргів в Острозькій обласній психіатричній лікарні спрямують 6,8 млн грн з обласного бюджету, вплине також і оптимізація структури закладу. 

Динаміка у бік зменшення заборгованості рухається і на ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне». На останній сесії для закладу виділили близько 2 млн грн.

Також серед боржників, зокрема: ДП ДГ «Білокриницьке» ІСГ Західного Полісся НАНУ, ТОВ «Прикарпатзахідтранс». Шляхи виходу із ситуації обговорюються під час зустрічей із керівниками підприємств-боржників. Перебуває на контролі виконання графіків погашення заборгованості на економічно активних підприємствах області.

Загалом впродовж року на засіданнях тимчасових комісій заслухали 80 керівників-боржників, останніх попередили про персональну відповідальність за порушення строків виплати зарплати.

Схожі статті