+380673870816 +380673870816

Першу комунальну субвенцію отримає Сарненська громада

Фото пресслужби РОДА

Уряд розподілив першу субвенцію на розвиток комунальної інфраструктури. Загалом кошти на спецтехніку отримають 49 громад з усієї України. На Рівненщині – це Сарненська громада.

«Гарна новина для Сарненської громади. Уряд виділив 590 тисяч гривень субвенції для громади на розвиток комунальноі? інфраструктури. У тому числі - на придбання техніки. Ці кошти отримає комунальне підприємство Сарненської міської територіальної громади «Екосервіс». Держава підтримує громади. І це чудово», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Повідомляє пресслужба РОДА.

За словами першого заступника Міністра розвитку громад та територій Василя Лозинського, громади отримають державу допомогу, як авансовий платіж, для придбання нової комунальної техніки, зокрема, техніки для прибирання вулиць, що дозволить підвищити якість послуг.

Утворена Мінрегіоном комісія для оцінки та відбору клопотань та матеріалів, розглянула 112 пропозицій від органів місцевого самоврядування. За результатами перевірки були відібрані заявки від 49 ОМС.

Зазначимо, що Президент України Володимир Зеленський підписав Закон про внесення змін до держбюджету на 2021, який передбачає збільшення доходів і видатків на інфраструктурні проєкти. Зокрема, передбачено спрямування 100 млн грн місцевим бюджетам на придбання комунальної техніки.

Схожі статті