+380673870816 +380673870816

Між вразливими категоріями людей Рівненщини розділять 24 гуманітарні вантажі

Фото пресслужби РОДА

Відповідне рішення прийняла робоча група з питань гуманітарної допомоги в Рівненській облдержадміністрації під керівництвом заступниці голови ОДА Людмили Шатковської. До складу робочої групи входять представники структурних підрозділів облдержадміністрації, митники, правоохоронці, юристи та фінансисти.

Серед вантажу, зокрема: одяг, взуття, постільна білизна, матраци, побутова техніка, медичні засоби, дитячі велосипеди, столи, стільці, ліжка та ковдри. Повідомляє пресслужба РОДА.

«Ця донорська допомога призначена для багатодітних та малозабезпечених сімей, а також закладів-інтернатів, територіальних центрів соціального обслуговування, пансіонатів та інтернатних установ. Загалом 24 гуманітарні вантажі», - зазначила Людмила Шатковська.

Варто зазначити, що  у 2021 році були прийняті зміни у законодавстві щодо визнання гуманітарною допомогою вантажів вагою до 5 тонн (раніше – до 3-х тонн).

Також за результатами голосування у власність передали 6 легкові автомобілі, які раніше було визнано гуманітарною допомогою, і якими особи з інвалідністю користувалися більше 10 років. Їх передадуть людям з інвалідністю та членам сімей померлих осіб з інвалідністю.

Схожі статті