+380673870816 +380673870816

Cтан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях Рівненської ТГ

Фото пресслужби міськради Рівного

Міською комісією з питань праці та заробітної плати вживаються заходи щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях.

Станом на 1 грудня 2021 року за інформацією Головного управління статистики у Рівненській області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати працівникам економічно активних підприємств становила 13602,0 тис. грн. Повідомляє пресслужба мыськради Рівного.

У 2021 році міською комісією комісії з питань праці та заробітної плати, відповідно до покладених на неї завдань, проведено 12 засідань, на які запрошено керівників 119 підприємств. В органи державної влади та керівникам підприємств направлено 48 листів з метою пришвидшення погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

За результатами роботи комісії керівникам підприємств доведено до виконання новий графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати та доручено дотримуватися його виконання.

У 2021 році за результатами проведеної роботи повністю погасили заборгованість із виплати заробітної плати 2 підприємства на суму 2831,9 тис. грн (ПрАТ  «Речовий ринок», КП «Рівненський обласний клінічний лікувально-діагностичний центр імені Віктора Поліщука»).

Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради через засоби масової інформації постійно інформує Рівненську територіальну громаду про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста, зміни в законодавстві про працю, відповідальність роботодавців у разі порушення трудового законодавства. У 2021 році розміщено  52 такі інформації.

Питання забезпечення своєчасної та в повному розмірі виплати заробітної плати на підприємствах міста, дотримання мінімального розміру заробітної плати, легального використання праці найманих працівників знаходяться на постійному контролі міської комісії з питань праці та заробітної плати.

Схожі статті