+380673870816 +380673870816

13 молодіжних ініціатив Рівненщини отримають фінансування

Фото пресслужби РОДА

Соціальний проєкт «Можливості без меж», тренінг з основ медіаграмотності «Stop fake camp», молодіжний бізнес-інкубатор. Ці та ще 10 проєктів громадських організацій фінансуватимуться з обласного бюджету. Обирала переможців конкурсна комісія в рамках обласного конкурсу з визначення програм інститутів громадянського суспільства, діяльність яких направлена на роботу з молоддю.

"Щодо оцінювання, то найбільшу кількість балів отримали соцпроєкт «Можливості без меж» від ГО «Нація талантів», тренінг з основ медіаграмотності «Stop fake camp», який хоче організувати ГО «Асоціація студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» та молодіжний бізнес-інкубатор, ідейними натхненниками якого є ГО «Центр суспільних перетворень. Вони отримали відповідно по 38,5, 38,5 та 37,5 балів.»", - каже заступник голови Рівненської ОДА Сергій Гемберг. Повідомляє пресслужба РОДА.

Зокрема, проєкт “Можливості без меж” орієнтований на те, щоб надати однакові можливості проявити себе, отримати позитивний досвід і дружнє спілкування молоді з інвалідністю. Під час тренінгу «Stop fake camp» його організатори планують навчати учасників розпізнавати фейкові повідомлення та неправдиву інформацію. А молодіжний бізнес-інкубатор покликаний допомагати молодим людям розвивати власні ідеї і створювати стартапи.

П'ятірку громадських організацій з найвищими балами закривають ОМО «Рівненська округа Пласту - НСОУ» з проектом  «Інклюзивний табір для молоді з особливими освітніми потребами «Пазли» та «Асоціація студентів міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука» з ініціативою  «Форум молодіжного самоврядування Рівненщини». Загалом проекти отримають фінансування на загальну суму 560 тисяч гривень.

Схожі статті