+380673870816 +380673870816

За минулий тиждень епідеміологи Рівного зафіксували більше 4 тисяч хворих на ГРВІ та грип

Від сьогодні офіційно свою роботу розпочала телефонна гаряча лінія "АНТИГРИП", організована обласним управлінням охорони здоров’я. Тут рівняни зможуть отримати кваліфіковану консультацію від провідних лікарів.

Спеціалісти прогнозують початок епідемії грипу в Україні вже у кінці листопада - на початку грудня. Три типи вірусів, що вражали населення минулоріч повернуться і цього року. Аби уникнути страшних наслідків, згідно наказу Міністерства охорони здоров’я, у всіх регіонах офіційно працюють гарячі телефонні лінії. Не стала винятком і наша область. Рівняни, зателефонувавши на номер 43-27- 75, зможуть почути консультацію щодо профілактики, попередження, лікування грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій.

Микола Юзенко, головний лікар Рівненського обласного центру здоров'я:

- Якщо людина озброєна знаннями і попереджена, я думаю, набагато краще пройде ця епідемія, ніж для тих людей, які бігатимуть по аптеках не розуміючи ситуації.

За минулий тиждень епідеміологи зафіксували більше 4 тисяч хворих на Рівненщині, а це на три з половиною відсотків більше, аніж за попередній тиждень. Аби вберегти себе від підступного вірусу, лікарі радять вакцинуватися. Така процедура заборонена лише дітям до шести місяців, особам, які не переносять курячий білок та онкохворим.

Микола Юзенко, головний лікар Рівненського обласного центру здоров'я:

- Є дві сироватки, які у нас є в аптеках. Це "Ваксігрим", виробник Франція та "Інфицан", виробництво Нідерландів. Ціна сироватки коливається в межах ста гривень. 

Рівняни ж намагаються протистояти інфекції своїми методами.

Марія, рівнянка:

- Шипшину заварюємо, калину п’єм, цибулю з часником їмо.

Ірина, рівнянка:

- Можна їсти мед з курагою і з горішками по ложечці вдень.

Роксана, рівнянка:

- Часник, цибулю, гарний настрій і ніякий грип нікому не зашкодить.

Американські лікарі радять їсти чорницю, цибулю та пити червоне вино, аби вберегти себе від хвороби. Наші ж медики - вести здоровий спосіб життя, смачно та корисно харчуватися, висипатися та частіше кохатися.

 

Схожі статті