+380673870816 +380673870816

Vivat академія від 23.02.2017 (ВІДЕО)

АНОНСИ:

На Рівненщині створили Кодекс академічної доброчесності Національного університету «Острозька академія». Закріпила цю ініціативу Міжнародна науково-практична конференція, присвячена «Теоретико-методологічним та прикладним засадам забезпечення академічної доброчесності в закладах вищої освіти». 

В Острозькій академії планують видати повне зібрання творів Уласа Самчука.  Воно об’єднає трилогії «Волинь» та «Ост», ранні романи «Саботаж УВО», «Кулак», «Гори говорять», «Марія», «Сонце із Заходу», пізні романи, новели і публіцистику, листи, щоденник . Нагадаємо, що саме Острозькій академії як провідному центру української духовності та патріотизму родина Соколиків — представники української діаспори у Канаді і єдині розпорядники спадщини Уласа Самчука — надала ексклюзивне право перевидавати твори прозаїка для широкого кола читачів в Україні. Так, до сторіччя з дня народження Уласа Самчука редакційно-видавничим відділом Острозької академії було видано трилогію письменника «Волинь», яка користується неабиякою популярністю серед читачів і досі.

В Острозькій академії відбувся 13 Всеукраїнський фестиваль Різдвяних піснеспівів . Близько 50 колективів із 5 областей України колядували і щедрували у храмі вишу. Слухала і милувалася –  наша знімальна група.

І Студенти Острозької академії переймали досвід у німецьких журналістів. Зустріч відбулася у рамках проекту «Association 4U» на підтримку виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Впродовж трьох годин розмову було сфокусовано на двох темах: журналістські стандарти та мова ненависті і використання термінології журналістами (зокрема, в збройних конфліктах та у висвітленні життя меншин). Своїм 15-річним досвідом ділилися Інго Петц та Клеменс Шьоль. «Допомогти побачити» — саме таку ціль визначає для себе провідні акули пера. Сподівається, що завдяки проекту українські журналісти зможуть відкрити проблеми вітчизняного рівня та не боятися долати їх.

Схожі статті