+380673870816 +380673870816

Vivat академія від 29.12.2018 (ВІДЕО)

У цьому випуску «Vivat академії» ви побачите:

В Острозькій академії відзначили Всеукраїнський тиждень права. Студенти мали змогу відвідати низку заходів, присвячених правовим вченням.  Почався тиждень з Марофону написання листів на підтримку несправедливо засуджених жінок. Також пройшла лекція «Протидія корупції в освіті», студентам розповіли про поняття корупції, ознаки суб’єктів корупційних правопорушень, а ще студенти мали змогу пройти інтерактивне опитування. Окрім цього презентували дві стрічки під назвою «Хюмен» та «Зворотній бік усього». Завершальним акордом став «Правовий диктант»  де студенти різних факультетів мали можливість перевірити себе чи готові вони до різних ситуацій життя, в які кожен може потрапити.

До дня Збройних сил України та дня волонтера в Острозі відбувся благодійний концерт за участі відомих артистів. Своїми виступами вони надихають бійців на сході, а ще їздять по всій Україні аби підтримати сім’ї військових. Які враження та емоції отримали ліцеїсти «Острозького військового ліцею» та родини наших бійців дізнаєтесь із наступного сюжету.

Національний університет «Острозька академія» готується до Новорічно-Різдвяних свят. Тут традиційно у День Святого Миколая відбулося відкриття святкових новорічних ялинок. Студентів, професорсько-викладацький склад та їх дітлахів урочисто привітав Святий Миколай. Також академічний хор вітав різдвяними музичними композиціями всіх присутніх, а діти смакували солодощі, розповідали  вірші та співали пісні.

Новорічне диво подарували студенти і викладачі Острозької академії для вихованців дитбудинків Рівненщини до дня Святого Миколая. Серед подарунків – іграшки, канцелярське приладдя, а також студентам вдалось втілити давню мрію десятьох діток родини Куцеля подарувавши гітару. Окрім дитячого будинку сімейного типу родини Куцеля подарунки відвезли ще до спеціалізованих закладів селища Олександрія та до «Обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей».


 

Схожі статті