+380673870816 +380673870816

Vivat академія від 01.04.2018 (ВІДЕО)

Це програма «Віват академія», проект для тих, хто прагне розвиватися і знати більше. Ми розповідаємо на які цікаві та неординарні події було багатим життя в Острозькій академії. 

У Національному університеті «Острозька академія» відбувся традиційний загальноакадемічний День відкритих дверей. Близько сотні абітурієнтів та їх батьків з Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей приїхали до Академії, аби поринути в атмосферу університетського життя. Учасники заходу мали змогу поспілкуватися з ректором університету Ігорем Пасічником. Про навчальні програми, особливості навчального процесу та унікальні можливості, що пропонують викладачі та адміністрація. Також для школярів та батьків провели екскурсії музеєм, подвір’ям та підземеллям Національного університету «Острозька академія». 

Знайти роботу своєї мрії. В Острозькій академії, за підтримки Європейського союзу організували «День кар’єри ЄС». Захід покликаний ознайомити студентів із перспективами працевлаштування та допомогти сформувати європейські погляди на ринок праці та цінності кожного працівника.  

В Острозькій академії днями відбулася презентація результатів археологічних розкопок, які здійснювалися студентами-істориками під керівництвом завідувача відділу реставрації Рівненського обласного краєзнавчого музею Олексія Войтюка. Археологічна практика тривала у серпні-листопаді 2017 року. За цей період екпедиція провела археологічні дослідження у центральній історичній частині міста Острога — на розі проспекту Незалежності та вулиці Татарській, зокрема, на ділянці будівництва нового навчального корпусу Острозької академії. 

І в Острозькій академії дівчата змагалися за красу, грацію та інтелект.  Щорічно конкурс «Гальшка року» збирає повний зал культурно-мистецького центру Острозької академії, де й відбулося дійство. Це не просто конкурс краси, адже дівчата повинні показати вишуканість, аристократичність, грацію та донести до глядачів певну ідею всього виступу. Конкурсантки змагалися у трьох категоріях. Спочатку вони повинні були представити себе, після цього показати талант та продекламувати заповіт княжни Гальшки Острозької.  І в результаті Володаркою титулу «Гальшка року 2018» стала представниця гуманітарного факультету Алла Штенбрехт.  Нагадаємо, цьогоріч конкурс краси став ювілейним — двадцятим. 

Схожі статті