+380673870816 +380673870816

В області активно вакцинуються люди віком не лише 60 плюс, а й 80 плюс

Фото пресслужби РОДА

На Рівненщині продовжується вакцинальна кампанія від COVID-19. Загалом двома дозою, однією, додатковою та бустерною зроблено 837 753 щеплення. Це оновлена інформація за даними дашбордів РНБО.

В області також продовжують робити щеплення і люди літнього віку. Відтак, особи в категорії від 60 до 69 років зробили 114 204 щеплення. Люди від 70 до 79 років отримали 40 527 вакцин. А кількість тих вакцинованих, чий вік 80+, становить 8 613 осіб. Повідомляє пресслужба РОДА.

«У Рівненській області для вакцинації доступні такі вакцини від корона вірусної хвороби:  CoronaVac, AstraZeneca, Pfіzer та Moderna. Щоб зробити щеплення від COVID-19, дорослому потрібно мати з собою лише паспорт та реєстраційний номер облікової картки платника податків (колишній ІПН). Декларація із сімейним лікарем, щоб отримати щеплення, не обов’язкова. Втім, її наявність значно прискорює процес внесення даних про щеплення до електронної системи охорони здоров'я», - зауважив заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Також, МОЗ та «Коаліція за вакцинацію» реалізують проєкт зі щеплення проти COVID-19 літніх мешканців у віддалених населених пунктах. На Рівненщині проєкт реалізується у 5-ти територіальних громадах: Сарненській, Рокитнівській, Зарічненській, Великомежирицькій і Дубровицькій. Мобільні бригади відвідають 76 віддалених населених пунктів у цих громадах. Зокрема, у лютому заплановано 54 виїзди. Графіки виїздів мобільних бригад в рамках проєкту розміщено також на офіційному вебсайті ОДА.

Нагадаємо, що вакциновані українці віком від 60 років за гроші програми Президента України Володимира Зеленського єПідтримка зможуть оплатити послуги ЖКГ. Термін використання коштів збільшився. Їх можна буде витратити впродовж 9 місяців із дня зарахування, а не 4, як це було раніше. Щоб отримати єПідтримку вам потрібно:

•  мати «зелений» СOVID-сертифікат у Дії; 

•  відкрити картку єПідтримки в одному з банків-партнерів;

•  подати заявку в застосунку Дія — натиснути Послуги єПідтримка  Отримати допомогу. 

Усе про проєкт єПідтримка можна дізнатися на офіційному порталі (https://e-aid.diia.gov.ua/).

Схожі статті