+380673870816 +380673870816

У травні розпочнеться оцінка ефективності загальнодержавної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу

У травні 2012 року розпочнеться проведення оцінки Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД на 2009-2013 роки. Концепцію оцінки впровадження представлено під час чергового засідання Національної ради з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу. Про це повідомила прес-служба Державної служби з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.
    Для якісного та повноцінного моніторингу поточної п’ятирічної програми, за словами О. Єщенко, накопичена достатня кількість даних, зібраних шляхом епідеміологічного нагляду, цільових досліджень, зовнішніх і внутрішніх оцінок тощо. Спеціально утворена Експертна команда оцінки використовуватиме три методи збору та аналізу даних: робота з документами, опитування основних інформаторів та дискусії у фокус-групах, візити на місця.
    На сьогодні триває підготовча робота – набір експертів, розробка відповідного інструментарію. Звіт за результатами оцінки очікується у жовтні 2012 року.

Схожі статті