+380673870816 +380673870816

У Рівному відкрилася фотовиставка "Подаруй можливість жити" присвячена онкохворим дітям

Курс лікування однієї дитини в онковідділенні коштує від ста до двохсот тисяч гривень. Левова частка цих коштів лягає на плечі батьків. В області уже рік триває акція під символічною назвою "Подаруй можливість жити". Сьогодні у її рамках відомий рівнянам фотохудожник Олександр Харват презентував виставку своїх робіт.

Онкозахворювання – біда, від якої ніхто не застрахований. Більшість дітей на цих світлинах мають шанс на життя, проте на одужання потрібно чимало грошей. Найбільша мрія 17-річного Володимира - здоров'я. Його батьки не опускають рук, тому і долучилися до проекту. Фотохудожник Олександр Харват вже не вперше фотографує діток. Але вперше героями його фотографій стають хворі. Він був вражений зустріччю з ними. Розповідає, що маленький Денис підкорив його серце.

Олександр Харват, фотохудожник:

- цей хлопчик, ніби звичайна дитинка, грався, балувався, не втікав від фотокамер.

Відомо, що цю акцію започаткував голова облдержадміністрації Василь Берташ. Втім, очільник області не обійшовся без допомоги і свого прес-секретаря - Юлії Гуменюк. Саме вона звернулася до усіх громадян долучитися до акції, адже чужої біди не буває.

Юлія Гуменюк, прес-секретар голови Рівненської ОДА:


- приєднатися може кожен. Рахунок відкритий, створена наглядова рада, яка контролює використання цих коштів. Хочеться звернутися до мешканців області. Нас близько мільйона і якщо кожен перерахує хоча б 10 гривень, не важко порахувати, яка б це була колосальна сума.

І справді, вартість лікування дитини в день сягає від п’ятисот до тисячі гривень. Під кожною світлиною знаходиться інформація про хворого та контакти його батьків. Тому, кожен може допомогти у порятунку життя дітей. Окрім фотовиставки, у рамках акції не байдужі можуть долучитися до здачі крові та відвідати у театрі 14 та 20 червня виставу "Пошилися у дурні", де замість акторів гратимуть рівненські журналісти.


110607_Foto_Vustavka sferadesigner

Схожі статті