+380673870816 +380673870816

Рокитнівську райлікарню, будівництво якої розпочали у 2004, готують до здачі

Голова облдержадміністрації Василь Берташ під час робочої поїздки в Рокитнівський район проконтролював темпи та якість будівництва терапевтичного корпусу ЦРЛ, а отже й ефективність використання державних коштів. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Очільник області особисто аргументував у столиці необхідність виділення на цей важливий соціальний об’єкт понад 26 мільйонів гривень. За цю суму місцеві будівельники вже завершують перший пусковий комплекс. Крім того, встановили всі вікна, повністю зробили фасад та благоустрій території, що на початках відносили до другої черги.     Василь Берташ поспілкувався з будівельниками та поставив їм завдання підготувати об’єкт до здачі до 2 грудня. Очільника області запевнили, що вже з понеділка почнуть монтаж сучасного медобладнання та встановлення меблів. Адже всі приміщення новозбудованого терапевтичного корпусу до цього готові. 
     Зокрема, на першому поверсі обладнають рентгенологічне, фізіотерапевтичне та приймальне відділення. Увесь другий - відвели під поліклінічне на 250 відвідувань у зміну. А ще у п’ятиповерховому приміщенні розмістять терапевтичне відділення на 45 ліжок (5 із них кардіологічних), дитяче на 30 ліжок (5 із них отоларингологічних), а також неврологічне.

Схожі статті