+380673870816 +380673870816

Роботу рівненського перинатального центру проінспектували незалежні експерти

Впродовж тижня члени акредитаційної комісії на чолі з головним акушером-гінекологом країни В’ячеславом Камінським перевіряли умови обслуговування вагітних, породіль та новонароджених в обласному закладі. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Також вони звернули увагу на рівень організації праці та кадрового забезпечення, наявність сучасного медобладнання та дотримання інших необхідних стандартів. На підсумковій нараді із заступником голови облдержадміністрації Світланою Сад фахівці обговорили результати проведеної експертизи та рекомендували акредитаційній комісії при Міністерстві 
    Вона також пообіцяла контролювати, щоб фахівці закладу дотримувалися й надалі цього рівня, оскільки щодня консультують, та лікують жінок з усієї області. Якщо в 2009 році тут обслуговували 56 відсотків жительок із районів, то нині цей показник зріс до понад 80 відсотків, констатувала заступниця. Зокрема, за 9 місяців цього року в перинатальному центрі прийняли 2323 пологів, із них майже 7,5 відсотка передчасних. За цей час народилося 2368 немовлят.

Схожі статті