+380673870816 +380673870816

Рівненщина готується до епідсезону

Щороку на грип та ГРВІ хворіє кожен сьомий житель області, констатують фахівці. Нині медики поставили такий діагноз 3857 краянам, з них майже 3 тисячі дітей. А це 66 відсотків до епідпорогу. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Водночас у Гощанському та Здолбунівському районах уже 70 та 74 відсотки відповідно, а в містах Кузнецовськ і Дубно – 80 та 85 відсотків. Під час протиепідемічної комісії медики прозвітували заступнику голови облдержадміністрації Світлані Сад, що запаслися ліками, розробили графіки чергувань у вихідні та підготували інфекційні відділення і додаткові ліжка, які можна буде використовувати за потреби. 
     Разом із тим заступниця доручила провести районні протиепідемічні комісії та домовитися про співпрацю з представниками аптечної галузі. Медики мають узгодити перелік дієвих профілактичних та лікувальних препаратів, а фармацевти – подбати про їх наявність в сільських, районних і міських аптеках. Тим часом найдієвішим методом профілактики епідеміологи вважають щеплення, а тому радять краянам використовувати зареєстровані вакцини. Передусім рекомендують подбати про групи ризику – дітей, вагітних, людей, схильних до захворювань та старших 65 років, а також працівників тих галузей, які найчастіше контактують з людьми.

Схожі статті