+380673870816 +380673870816

Рівне готове надавати допомогу

Фото з просторів інтернету

Рівненська центральна міська лікарня готова приймати поранених у російсько-українській війні бійців. Для цього у закладі спеціально створили відділення невідкладних станів.

Тут облаштовані реанімаційні палати, палати для важких пацієнтів, де готові боротися за кожне життя. За потреби постраждалих також можуть приймати й у інших відділеннях, які також оснащені необхідним медичним обладнанням.

Підготувались у лікарні і до надзвичайних ситуацій – на цей випадок обладнали підвал, де можуть надавати медичні послуги. Також у закладі запевнили, забезпечені усім необхідним для невідкладної допомоги тим, хто цього потребує.

 

 
Рівненські медики готові приймати поранених

Рівненська центральна міська лікарня готова приймати поранених у російсько-українській війні бійців. Для цього у закладі спеціально створили відділення невідкладних станів. Тут облаштовані реанімаційні палати, палати для важких пацієнтів, де готові боротися за кожне життя. За потреби постраждалих також можуть приймати й у інших відділеннях, які також оснащені необхідним медичним обладнанням. Підготувались у лікарні і до надзвичайних ситуацій – на цей випадок обладнали підвал, де можуть надавати медичні послуги. Також у закладі запевнили, забезпечені усім необхідним для невідкладної допомоги тим, хто цього потребує.

Posted by Рівненська міська рада on Friday, March 18, 2022

 

Схожі статті