+380673870816 +380673870816

Овочі в медзаклади Рівненщини завозять із десяти районів

З ініціативи голови облдержадміністрації Василя Берташа на Рівненщині запровадили практику забезпечення обласних медзакладів безкоштовними овочами. Зокрема, фермери краю, спілкуючись із очільником області, зазначили, що цьогоріч мають високі врожаї і можуть бути меценатами. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
Тож агровиробників із дев’яти ближчих до обласного центру районів закріпили за Рівненською міською і обласною лікарнями, міським будинком дитини, протитуберкульозним диспансером, обласною дитячою лікарнею та обласним госпіталем для інвалідів війни.
     Заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад проконтролювала хід заготівлі овочів. За її словами, деякі медустанови вже повністю запаслися "борщовим набором", а окремі навіть можуть поділитися надлишком картоплі, капусти, буряків і цибулі. Втім з’ясувалося, що для харчування хворих в обласній дитячій та рівненській міській лікарнях овочів ще не вистачає. Тож за домовленістю заступниці до безкоштовного забезпечення медзакладів долучатся також фермери Сарненського району. Зекономлені на придбанні овочів кошти мають бути витрачені на калорійніше та різноманітніше меню у лікарнях.

Схожі статті