+380673870816 +380673870816

Найчастіше у школярів Рівненщини виявляють захворювання серцево-судинної системи і щитовидної залози

Саме з ініціативи першого заступника голови облдержадміністрації в населених пунктах Рівненщини працюють медики Рівненського обласного клінічно-лікувального діагностичного центру. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Бригада фахівців виїзної діагностики дотримується чітко сформованого графіка. Його, щоправда, дещо скоригували вимушені канікули, оскільки для зручності школярів прийоми проводять безпосередньо в навчальних закладах. Втім вузькопрофільні спеціалісти вже оглянули диспансерну групу дітей Острозького району, а також половину Гощанського. 
    Анатолій Юхименко наголосив, що батьки можуть приводити на обстеження і дошкільнят, аби не їхати в районний чи обласний центр і не вистоювати з дітьми у довгих чергах. Натомість отримати консультацію кардіолога, імунолога, педіатра, хірурга та окуліста, а також пройти УЗД-діагностику можна в своєму селі, що для людей значно зручніше. Тим часом тих хто потребує додаткового обстеження скеровують до обласного діагностичного центру. Найчастіше у школярів краю виявляють захворювання серцево-судинної та травної системи, а також щитовидної залози.

Схожі статті