+380673870816 +380673870816

На Рівненщині жителі шести сіл матимуть кваліфіковану медичну допомогу

У селі Миляч Дубровицького району запрацювала лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.
     Участь у відкритті взяли заступник Міністра соціальної політики України Лідія Дроздова, уповноважена Верховної Ради України з прав людини Ніна Карпачова, голова облдержадміністрації Василь Берташ, голова облради Юрій Кічатий. Вони подарували закладу сучасне лабораторне обладнання. Василь Берташ подякував будівельникам за працю, адже амбулаторію звели за два місяці, а місцевим жителям побажав якнайрідше звертатися до лікарів.
     Загалом на будівництво амбулаторії виділено з держбюджету майже три мільйони гривень. Новий медичний заклад має просторі кабінети та сучасне медичне обладнання, яке обійшлося в півтора мільйона гривень. Є тут і стомат- та фізкабінети, а також палати денного стаціонару на 12 ліжко-місць. Обслуговуватимуть жителів шести сіл, а це майже чотири тисячі мешканців, 15 медпрацівників. З них четверо лікарів. До того ж тут створено пост надання невідкладної медичної допомоги. А наступним подарунком, на який тут чекають, має стати автомобіль швидкої допомоги.

Схожі статті