+380673870816 +380673870816

Майже 80 тисяч краян торік безкоштовно отримали ургентну допомогу

На невідкладну допомогу використали понад 5 мільйонів благодійних внесків. Адже згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Василя Берташа кошти, які надійшли в медзаклади від людей, повинні першочергово спрямовувати на надання безкоштовної ургентної допомоги. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     За ці гроші в лікарні закуповували медикаменти та розхідні матеріали, акумулюючи добовий, а в реанімації – триденний запас препаратів. Так, в області безкоштовно провели кожну другу операцію, а кожен третій хворий, якого госпіталізували в стаціонар, отримав безоплатну невідкладну допомогу, констатувала заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад. Зокрема, обласні, районні та міські медзаклади прозвітували заступниці, що в 2011 ургентну допомогу отримали 79 тисяч 869 краян. З них майже 30 тисяч безоплатно прооперували.
     Світлана Сад запевнила, що цьогоріч знову жорстко контролюватиме використання благодійних внесків. Практикуватимуть надалі й громадський моніторинг, адже заступниця зобов’язала медустанови звітувати перед краянами за кожну гривню. Так, у всіх приймальних відділеннях має постійно оновлюватися інформація про надходження та використання благодійних внесків.


 

Схожі статті