+380673870816 +380673870816

Хто врятує інфекційне відділення Рівненської ЦМЛ від "смерті"?

Обшарпані стіни, вкрита пліснявою стеля, старі вікна та сантехніка, і як бонус – наскрізна тріщина в шахті ліфта, яка давно не працює. Так нині зустрічає своїх хворих обласне інфекційне відділення Рівненської центральної міської лікарні. Аби хоч якось вирішити цю ситуацію, керівництво закладу неодноразово зверталося із листами до представників влади міста та області. Однак, безрезультатно.

Інфекційне відділення функціонує у складі центральної міської лікарні з 1978 року. Ремонтні роботи тут не виконувалися з 1997. Нині технічний стан приміщення непридатний для експлуатації, але хворих від цього тут не меншає. З вулиці відділення "прикрашає" довжелезна тріщина, яка тягнеться з першого по другий поверх. Як розповів завідувач інфекційного відділення Сергій Дорошенко, з часом тріщина лише збільшується, а сам фундамент осідає. 

Сергій Дорошенко, завідувач інфекційного відділення Рівненської ЦМЛ:

 - Корпус в аварійному стані, тому його треба відремонтувати. Для цього є відповідна проектна документація, але на сам масштабний ремонт необхідні кошти. Я думаю, що моє звернення приверне увагу і обласної влади, і міської влади. 

Стан палат теж бажає кращого. Пошкодженні від часу стіни та підлога. На стелі пліснява. Медики бідкаються, що хлораторний кабінет вже давно не відповідає усім нормам та стандартам. Аби привести приміщення до ладу вони неодноразово писали листи, звернення до міської та обласної влади.

У розробці вже є проект реконструкції, на який виділено 25 тисяч з міського бюджету, проте на увесь капітальний ремонт потрібно близько трьох мільйонів гривень. Представники ж Громадської Ради Рівного підказали ще один ефективний метод збору коштів.

Тамара Савінкова, представник Громадської Ради Рівного:

- Я думаю, що треба відкрити безкоштовні рахунки. На них усі бажаючі могли б надсилати гроші, які б стали у пригоді відділенню. 

Дмитро в інфекційному відділенні лікує ангіну. За десятибальною шкалою стан приміщення, в якому перебуває вже п’яту добу, оцінює не надто щедро. На трійку.

Дмитро, пацієнт: 

- Тріщини на стінах. Стеля та підлога обдерті. А так все нормально.

Чи будуть закладені в міському, чи обласному бюджетах кошти на ремонт горе- приміщення обласного інфекційного корпусу Рівненської центральної міської лікарні покаже час. Нині залишається сподіватися, що сезон осінніх дощів не залишить хворих із проблемами сам на сам.


111003_Infekciyne_Vidilennia sferadesigner

Схожі статті