+380673870816 +380673870816

Усі регіони України забезпечені протитуберкульозними препаратами

Станом на 27 березня 2012 року усі протитуберкульозні заклади забезпечені достатньою кількістю препаратів I та II ряду, що дозволяє виконувати схеми лікування по усіх групах протитуберкульозних препаратів. Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.
    Відповідно до договорів, укладених з постачальниками лікарських засобів, триває постачання протитуберкульозних препаратів відповідно до річної заявки регіонів на препарати, закуплені за кошти Державного бюджету України на 2011 рік. Так, продовжується постачання до протитуберкульозних закладів рифампіцину (поставлено 20 %), левофлоксацину (поставлено 80%), ПАСК (поставлено 90%), циклосерину (поставлено 80%). 
    Призначення препаратів II ряду проводиться відповідно до Стандарту надання медичної допомоги хворим на хіміорезистентний туберкульоз виключно за рішенням Центральної лікарської консультативної комісії. Питання щодо забезпечення протитуберкульозними препаратами I та II ряду знаходиться на постійному контролі МОЗ України та Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань.

Схожі статті