+380673870816 +380673870816

У Рівному можна якісно полікувати зуби і підняти собі настрій (ВІДЕО)

Якісно полікувати зуби і підняти собі настрій. Так ,це можливо у Рівному.  На Соборній 342 успішно працює стоматологічний  кабінеті «Stomatology».

Тут до своєї роботи ставляться відповідально із позитивом. Власну справу лікар-стоматолог  Ігор Скибан відкрив кілька років тому. Професіоналізм, позив та працелюбність принесли йому успіх.

Ігор Скибан, лікар-стоматолог:

Я до своїх пацієнтів ставлюся як до своїх людей. Я завжди надаю їм такий рівень послуг, який хотів би, щоб мені надавали. То я лікар, лікую зуби і ставлюся до інших лікарів з пересторогою, уважно. І довіряю себе тим, кому я довіряю. І хотів би, щоб до мене так само ставилися, довіряли мені.

Надійна техніка та якісні матеріали допомагають зробити вашу посмішку  здоровою.  А про біль, чи страх, ви та ваші діти можуть взагалі забути. До того ж лікар постійно підвищує свій професіоналізм під час консультацій з провідними колегами і готовий розробити Ваш індивідуальних план лікування. 

Ігор Скибан, лікар-стоматолог:

— Окрім мене ,я працюю тут стоматологом, я так само консультуюся із спеціалістами вузькими, коил це потребують пацієнти. Я співпрацюю з досить відомими людьми, які мають вузький профіль – це ортодонтія, остеопатія. Я запрошую людей і прошу моїм пацієнтам правильно спрогнозувати наше лікування.

Індивідуальний підхід до кожного передбачає і вибір матеріалів та оплату. Цінова політика тут гнучка.

Ігор Скибан, лікар-стоматолог:

— Коли приходить людина пенсіонер ,вона хоче вживати їжу, гарно свята провести. Ми вибираємо, що при мінімальних сумах можемо запропонувати ,ми працюємо з різними техніками, з людьми різного статусу, тому треба надавати ту послугу, яку вона потребує, максимум за те, що вона хоче.

Тож здорова посмішка – це мрія, яка може стати реальністю. Головне – довіритися  професіоналам. Вони на вас чекають у стоматологічному кабінету «Stomatology» на Соборній, 342.

Телефон для довідок  097 665 32 79.

Схожі статті