+380673870816 +380673870816

Як правильно дбати про свій зір — знають у «Єврооптиці» (ВІДЕО)

Як правильно дбати про свій зір знають у «Єврооптиці». Адже щойно ви переступите поріг цього закладу, вам порадять, які окуляри потрібні вашим очам.

Перевірити зір вам допоможе дипломований спеціаліст, який знається на своїй справі.  Відчути, що ж таке європейський підхід до справи ви точно зможете саме тут.

ВАЛЕНТИНА, оптометрист «Європтики»:

— Чому саме Європейська оптика, бо стараємось зробити такий європейський підхід. В наш час чомусь всі вирішують, що оптика – це лікувальний заклад. Але це магазин оптики, де людина має придбати якісні окуляри. 

  Не вперше у «Єврооптиці» обслуговується пані Наталя. Тут, каже, обирають окуляри для всієї сім’ї. Сьогодні жінка прийшла до «Єврооптики» зі своєю донькою, планують зробити кілька покупок: обрати окуляри і для себе, і для малечі. 

НАТАЛЯ, постійний клієнт «Єврооптики»:

— Хочу сказати, по-перше, ми є постійними клієнтами цього магазину, не тільки я, але й моя донька. Нам тут дуже подобається співвідношення «якість-ціна». Є дуже великий вибір, асортимент постійно оновлюється, нам дуже подобається купувати тут окуляри для себе.

Працюють спеціалісти «Єврооптики» не тільки в Україні, але й закордоном. Польській клієнти вже не вперше обслуговуються у пані Валентини. Вона ж розповідає, що у «Єврооптиці» роблять все можливе, аби окуляри були доступними всім, хто цього потребує.

ВАЛЕНТИНА, оптометрист «Європтики»:

— Наша робота базується на трьох китах – це якість, точність і доступність. В наш час не мало важливим є гнучка цінова політика. Ми також працюємо в інтернеті. У нас є замовники з Польщі, до нас дуже багато хто приїжджає, їм подобається, хоча третина нашої продукції теж польського виробника. Але все таки у нас вона у більш доступній ціні. Ми пропонуємо лінзи польського виробника. Вони — з сертифікатами. 

Всі окуляри спеціалісти «Єврооптики» перевіряють на спеціальному приладі – деоптриметрі. Адже тут вважають, що продукція має бути належної якості. «Єврооптика» також співпрацює з лікарями-окулістами. Тож, в тому що ваш зір з «Єврооптикою» буде в безпеці, можете бути впевнені. 

Схожі статті