+380673870816 +380673870816

Кваліфіковайний підхід та якісні методи пропонує офтальмологічний центр "Найкращий зір" (ВІДЕО)

У сучасному офтальмологічному центрі «Найкращий зір», що знаходиться на вулиці Карнаухова 31, на території міської лікарні жителям Рівного пропонують сучасні можливості діагностики та лікування очних хвороб.

Тут є сучасне обладнання, три діагностичних кабінети, палата та кімната відпочинку для пацієнтів і звичайно ж операційний блок.   

Олег Горобюк, головний лікар офтальмологічного центру «Найкращий зір»:

— Ми займаємося лікуванням катаракти, хірургічним лікуванням катаракти сучасним методом. Ми займаємося лікуванням і моніторингом хірургічним та терапевтичним лікуванням глаукоми. Захворюваннями сітківки, такими, як вікова маколо дистрофія, тромбози центральної венної сітківки, ну і неприємним захворюванням як діабет – діабетичні зміни сітківки. Ми діагностуємо всі види захворювань у нашій клініці, але ми не займаємося онкологічним лікуванням, воно є спеціалізованим. Ми не займаємось травмами ока, ми не займаємося гострими запальними процесами.      

У офтальмологічному центі найкращий зір доступні ціни. Консультація та діагностика коштує від 250 до 600 гривень. А ось операції звісно дорожчі. І залежать, насамперед, від ступеня важкості. 

Олег Горобюк, головний лікар офтальмологічного центру «Найкращий зір»:

— Є операція за тисячу гривень, а є операція за 22 тисячі. Це складні операції вітреєнальні. Це найскладніші вітреєнальні операції комбіновані. Це заміна кришталика, усунення відшарування сітківки. Це операції, які багатогодинні, вони складні. У нас працює кандидат медичних наук Горячєв Дмитро Сергійович — це лікар відомий молодий, який займається вітреєнальними операціями. Я ж оперую катаракти глаукоми, захворювання повік і дефекти косметичні в тому числі. Ми проводимо лазерне лікування сітківки, ми маємо терапевтичний лазер. Це складні досить пацієнти, але ми займаємось наскладними самими важкими пацієнтами. 

Лікар-офтальмолог Наталія Горобюк працює у центрі з моменту його заснування. Каже пацієнтів вистачає.  Але з усім справляються, адже у клініці фахові спеціалісти та надсучасне і якісне обладнання.

Наталія Горобюк, лікар-офтальмолог:

— Який би пацієнт і з чим би він не прийшов, у нас є певний алгоритм, тобто певна методика обстеження пацієнта. З самого початку ми перевіряємо гостроту зору, в нас є проектор. Тобто ми пультом можемо переключити букви, певний рядок – людина дивиться і лікарю не треба показувати указкою, як це було раніше. Далі у нас є апарат авторефкератометр. За допомогою нього ми можемо визначити оптичну силу ока і відповідно від того ставити корекцію. Тому що всякі люди є: є далекозорі, є короткозорі люди. І в залежності від того ми відразу бачимо, з чим ми маємо справу. Далі обов’язковим обстеженнм є пневмотонометрія – це вимірювання очного тиску безконтактним методом. Це повітря людина ставить підборіддя і повітря просто дмухає в око. Цей метод хороший чим, тому що це можна робити всім: післяопераційним пацієнтам, молодшим і старшим. Він абсолютно не впливає на рогівку. І я швидким він не має дотику до рогівки і це не інвазивний метод.   

І найголовніше у офтальмологічному центрі найкращий зір пацієнтів ніколи не покинуть напризволяще, якщо у вас виявлять очні захворювання, які тут не лікують, то обов’язково скерують у спеціалізовані державні заклади.

Схожі статті