Землевласники Рівненщини поповнили місцеві бюджети на понад 100 мільйонів гривень

Землевласники Рівненщини поповнили місцеві бюджети на понад 100 мільйонів гривень

За чотири місяці поточного року платники земельного податку та орендарі держаних і комунальних земель перерахували до місцевих  бюджетів області 104 млн. грн. земельного податку та орендної плати.

Це перевищує минулорічні надходження майже на 2,4  млн. гривень. Із вказаної суми 92,2  млн. грн. сплачено юридичними особами та 1,7  млн. грн. – громадянами.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

Серед основних факторів збільшення надходжень плати за землю, перший заступник начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук назвав спільні дії органів виконавчої влади з детінізації агросектора, залучення до оподаткування додаткових площ земель, прийняття органами місцевого самоврядування рішень щодо встановлення ставок земельного податку та розмірів орендної плати, а також завдяки реєстрації нових платників та укладанню додаткових угод до діючих договорів оренди тощо.

При цьому  він зазначив, що кошти у вигляді земельного податку та орендної плати за землю спрямовуються на  розвиток та вирішення соціально-економічних питань місцевих  громад. Наразі плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів області, поступаючись  податку на доходи фізичних осіб та єдиному податку для суб’єктів малого підприємництва. 

Переглядів: 237
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту