Майже 28 мільйонів гривень сплатили до бюджету за користування надрами на Рівненщині

Майже 28 мільйонів гривень сплатили до бюджету за користування надрами на Рівненщині

Впродовж одинадцяти місяців 2017 року платники рентних платежів – надрокористувачі Рівненської області спрямували до зведеного бюджету країни 27,8 млн грн.

Про це "Сфера ТВ" інформує ГУ ДФС у Рівненській області.

У тому числі до державного бюджету перераховано суму у розмірі 20,3 млн грн, до місцевих бюджетів надійшло – 7,5 млн грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, інформують фіскали, надходження зросли на 4 млн. грн., або на 16 відсотків.

Загалом на Рівненщині зареєстровані платниками рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин близько 600 суб’єктів господарювання.

Фіскальна служба Рівненщини з метою забезпечення повного обліку платників рентної плати за користування надрами проводить звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування з переліком платників, які надають до органів ДФС податкові розрахунки. 

У ДФС наголошують, якщо впродовж шести місяців суб'єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин.

Переглядів: 401
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту