На 416 мільйонів гривень єдиного податку поповнилися місцеві бюджети Рівненщини

На 416 мільйонів гривень єдиного податку поповнилися місцеві бюджети Рівненщини

Рівненські підприємці-спрощенці з початку рокусплатили 415,9 мільйонів гривень єдиного податку. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 123 мільйона.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Рівненській області.

Найбільший ріст надходжень забезпечили фізичні особи  - підприємці. За  одинадцять місяців поточного року до місцевих бюджетів фізичними особами сплачено 281,4 млн. грн.. єдиного податку, що на 100 млн. грн., або на 56 % більше, ніж торік.  

Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи сплатили 67,2 млн. грн., що на 7 млн. грн. перевищує минулорічні надходження. Відповідно сільськогосподарські товаровиробники, платники єдиного податку 4 групи 67,4 млн. грн., що на 30%, або на 16 млн. грн. більше ніж минулого року.

Податківці звертають увагу, що єдиний податок сплачується безпосередньо до місцевих бюджетів територіальних громад, тож  платники єдиного податку області спрямовують свої податки на розвиток та благоустрій місцевої громади.

 — Єдиний податок є  суттєвим  фінансовим  підґрунтям  для місцевих  бюджетів.  У складі доходів загального фонду місцевих бюджетів за платежами, що адмініструє фіскальна служба області, частка єдиного податку становить майже 14%. Кошти, сплачені підприємцями у вигляді єдиного податку, спрямовуються на фінансування потреб територіальних громад, забезпечення соціального розвитку, ремонту та будівництва закладів освіти, охорони здоров’я, — зазначає начальник Головного управління ДФС в Рівненській області Дмитро Зайцев. 

Переглядів: 275
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту