На Рівненщині підприємці приховують реальні зарплати працівників, щоб не платити ПДФО, — ДФС

На Рівненщині підприємці приховують реальні зарплати працівників, щоб не платити ПДФО, — ДФС

У територіальних органах ГУ ДФС області на постійній основі організована робота щодо виявлення фактів виплат фізичним особам не облікованих та прихованих доходів, а також щодо контролю за дотриманням підприємствами, установами, організаціями та підприємцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати найманим працівникам і сплати належних сум ПДФО та єдиного соціального внеску до бюджету.

Територіальними органами ГУ ДФС області впродовж січня-жовтня 2017р. встановлено 60 випадків порушень підприємствами та фізичними особами – підприємцями, виплати заробітної плати (або інших доходів) громадянам з порушенням діючого податкового законодавства.

За результатами проведених перевірок додатково донараховано до бюджету 50,5 мільйонів гривень ПДФО та 953, 8 тис. грн. єдиного соціального внеску.

— Нагадуємо громадянам, які продовжують працювати на приватних фірмах та у підприємців без належного оформлення трудових взаємовідносин, економлячи 18% на податку на доходи фізичних осіб, Ви втрачаєте набагато більше – це і страховий стаж, і єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, і відсутність будь-яких прав у разі конфлікту з роботодавцем, — зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Переглядів: 546
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту