За надані рівненськими землевпорядниками адмінпослуги бюджети поповнилися на 508,3 тисячі гривень

За надані рівненськими землевпорядниками адмінпослуги бюджети поповнилися на 508,3 тисячі гривень

На Рівненщині з початку 2015 року за адміністративні послуги, які надали фахівці територіальних органів Держгеокадастру у області на платній основі, бюджети поповнилися на 508,3 тисяч гривень. Всього у поточному році спеціалісти Головного управління Держгеокадастру в області та його підрозділів на платній основі надали 8,9 тисяч адмінпослуг.

Найбільш затребуваними були адміністративні послуги щодо надання відомостей із Державного земельного кадастру, землевпорядниками було надано 8436 таких послуг, що поповнило бюджет на 447,1 тисяч гривень. Також було надано 330 послуг щодо проведення державної експертизи землевпорядної документації, що поповнило бюджет на 34,2 тисячі гривень, крім того було надано і інші адміністративні послуги. Про це повідомила прес-служба Держземагентства у Рівненській області.

Від початку року фахівці органів земельних ресурсів області на безоплатній основі надали 38,3 тисяч адміністративних послуг, що на 4,3 тисячі більше ніж за відповідний період минулого року. З них найбільша кількість стосувалася державної реєстрації земельних ділянок (11,1 тисяча) та видачі витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (10,9 тисяч).

Переглядів: 852
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту