На Рівненщині нарощують агропотенціал

На Рівненщині нарощують агропотенціал

Майже на мільярд гривень валової сільгосппродукції виробили усі господарства області від початку року. Це майже на п’ять відсотків більше, ніж за аналогічний період торік. Про це повідомила прес-служба Рівненської ОДА.

За вироблене та вирощене сільськогосподарські підприємства вторгували понад 200 мільйонів гривень, що на 8,8 відсотка більше рівня 2012-го. Нині на Рівненщині зафіксовано позитивну динаміку в галузі тваринництва. Цього вдалося досягти завдяки бюджетним інвестиціям.

Зокрема, селяни, які мають не менше трьох корів претендують на дотації на їх утримання та штучне осіменіння. На ці цілі вже виділили майже 100 тисяч гривень та зарезервували ще 280 тисяч. Крім того, з держбюджету виділяють кошти господарям за утримання та збереження молодняку ВРХ, за продаж на забій великовагової худоби та свиней, а також на закупівлю установок індивідуального доїння тощо. А завдяки різноманітним держпрограмам зросли й обсяги виробництва. Так, усі господарства області поставили цьогоріч на ринок майже 40 тисяч тонн м’яса та понад 22 тисячі тонн молока.

Переглядів: 1088
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту