Луцькі "спрощенці" поповнили бюджет більш як на 8 мільйонів гривень

Луцькі

За підсумками І кварталу 2013 року приватні підприємці Луцька та Луцького району, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету більше 8 мільйонів гривень єдиного податку. Це майже на 4,5 мільйона гривень більше в порівнянні з минулим роком. Про це повідомила прес-служба ДПС у Волинській області.

Лише із початку року спрощену систему оподаткування на території обслуговування Луцької ОДПІ обрало 300 представників малого бізнесу. Суб’єкт господарювання, який працює на загальній системі, теж може перейти на сплату єдиного податку, але лише один раз протягом календарного року. Для цього потрібно подати заяву до податкової інспекції не пізніше як за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Довідково: на території обслуговування Луцької ОДПІ спрощену систему оподаткування застосовує більше 8 тис. суб’єктів підприємницької діяльності.

Переглядів: 933
Коментарі
10:22 17.04.2013
ссс
Черговий Український банк - "ЗАХІДІНКОМБАНК" прогорів. Інформація для вкладників цього збанкрутілого банку - виривайте свої депозити через Луцький районний суд ( м.Луцьк, вул.Лесі Українки,24 ).Не гайте часу.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту