31.01.2024, 17:15
293
Зірковий гість у 12-му ліцеї Рівного: юні баскетболісти тренувалися з Сергієм Ліщуком (ВІДЕО)
![Фото - Сфера-ТВ](/img/1000/20240131_8439.jpg)
На Рівненщині триває перший етап «Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч». Команди навчальних закладів визначають найкращих у п’яти видах спорту. На одне із тренувань юних баскетболістів завітав президент БК «Рівне» Сергій Ліщук. Які поради давав школярам зірковий у минулому гравець, розкажуть наші журналісти.