+380673870816 +380673870816

Життя мешканця Гощі обірвалося після святкування ювілею

Відсвяткувати своє 30-річчя мешканець Гощі Роман вирішив на танцювальному майданчику селища. Разом із друзями він влаштував застілля просто неба. Черговий тост, який підіймали за здоров’я іменинника, перервав 42-річний Віталій, який завітав до крамниці поблизу місця відпочиваючих. Слово за слово і між ними виникла бійка, яка закінчилася для ювіляра фатально. Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Яка причина конфлікту і що кому не сподобалося, наразі з’ясовують слідчі Гощанського райвідділу. 42-річний Віталій, мешканець села Симонів Гощанського району, працював на ринку охоронцем, куди і повернувся після сутички з відпочиваючими. Та згодом йому довелося знову з ними зустрітися, бо після святкування захмелілі Роман зі своєю компанією вирішили продовжити чоловічу розмову. Під час чергової бійки 42-річний Віталій наніс кілька ударів дерев’яною палицею по голові Романа. І тільки тоді учасники конфлікту втихомирилися і розійшлися по домівках. Наступного дня Роману стало зле, а через деякий час батько, побачив у ліжку сина, який не подавав жодних ознак життя. Саме він і повідомив про це правоохоронцям. 
     Згідно із висновками судово-медичної експертизи, Роман помер внаслідок внутрішньочерепної травми. Наразі тривають слідчі дії. Порушена кримінальна справа, яка передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років. 30-річний Роман проживав разом із батьками, ніде не працював і зловживав спиртними напоями. До того ж неодноразово мав справу з правоохоронцями. У 2010 та 2011 роках він притягувався до адміністративної відповідальності за насильство в сім`ї, появу в громадських місцях у п’яному вигляді та за дрібне хуліганство.

Схожі статті