+380673870816 +380673870816

Зеленський: Україна посилює співпрацю з міжнародними партнерами (ВІДЕО)

Президент України у вечірньому зверненні до української нації 20 травня підсумував роботу на міжнародній арені.

«Завершуємо цей дуже непростий, але дуже важливий тиждень. У п’ятницю – Ліга арабських держав. Субота й неділя – G7 плюс Україна та ще розширений формат – сім плюс партнери, зокрема Глобальний Південь, плюс Україна. Інтенсивно. Світ чує нашу позицію: захист і гарантії безпеки, повернення всіх наших територій, всіх наших людей, справедливість, реалізація нашої формули миру. Щодо кожного суттєвого для України пункту маємо порозуміння зі світовою більшістю. І разом будемо збільшувати український потенціал», - наголосив Зеленський.

Він розповів про двосторонні зустрічі, які відбулися під час візиту до Японії, та наголосив, що українська тематика – центральна, тож Україна посилюватиме співпрацю з партнерами.

«Зустріч із Президентом Байденом – і, як завжди, стаємо сильнішими після таких переговорів. Зустріч із лідером Індонезії – змістовно. Зустріч із Президентом Республіки Корея – є потенціал для міцних відносин. Зустріч із Прем?єр-міністром Канади Трюдо – дякую, Джастіне, тобі. Поспілкувався з лідерами В’єтнаму та Австралії. Окремо й детально говорили з Прем’єр-міністром Японії – будемо посилювати співпрацю», - зазначив Зеленський.

Нагадаємо, Президент України взяв участь у засіданні Ліги арабських держав і 48-му саміті «Групи семи». Володимир Зеленський виступив перед лідерами «Великої сімки», подякував за підтримку України та окремо звернувся до кожного учасника саміту.

Схожі статті