+380673870816 +380673870816

Світ бачить, що єдиним джерелом небезпеки для ЗАЕС є саме Росія – Володимир Зеленський

Зараз увесь світ має бути свідомий того, що спільна безпека повністю залежить від глобальної уваги до дій окупантів на станції. Росія повинна чітко усвідомлювати: світ бачить, до яких сценаріїв готуються терористи, і світ готовий реагувати. Про це у своєму зверненні наприкінці 496-го дня війни сказав Президент України Володимир Зеленський.

"Щодо ситуації на Запорізькій атомній станції. Зараз увесь світ має бути свідомий того, що спільна безпека повністю залежить від глобальної уваги до дій окупантів на станції. Росія повинна чітко усвідомлювати: світ бачить, до яких сценаріїв готуються терористи, і світ готовий реагувати. Радіація – це загроза для всіх у світі, і атомна станція повинна бути повністю убезпечена від будь-яких радіаційних інцидентів", - сказав Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що 16 місяців російські окупанти повністю контролюють ЗАЕС. Він відзначив, що кожна країна має власні розвідувальні та інші можливості для отримання інформації щодо того, що насправді відбувається, і хто несе за це відповідальність.

"Зараз від нашої розвідки ми маємо інформацію про те, що на даху кількох енергоблоків Запорізької атомної станції російські військові розмістили предмети, схожі на вибухівку. Можливо, щоб імітувати удар по станції. Можливо, у них якийсь інший сценарій. Але в будь-якому випадку світ бачить – і не може не бачити! – що єдиним джерелом небезпеки для Запорізької атомної станції є саме Росія, і ніхто інший" - сказав Президент.

Глава держави нагадав, що світ вчасно не відреагував на теракт проти Каховської гідроелектростанції. "І це може надихати Кремль на нове зло. Зупинити його – це обов’язок всіх у світі. Ніхто не може залишитись осторонь, бо радіація нікого не залишає осторонь", - сказав Президент.

Схожі статті