+380673870816 +380673870816

Заступник міського голови одного з населених пунктів Волині "погорів" на хабарі у 2000 доларів

Прокуратурою Волині порушено кримінальну справу щодо заступника міського голови одного з населених пунктів області за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України – одержання хабара та його спільниці. Про це повідомила прес-служба прокуратури Волині.
    Цей представник влади, як службова особа, яка займає відповідальне становище, діючи корисливо, з метою незаконного збагачення, через спільницю отримав хабар від керівника одного з приватних товариств, як незаконну винагороду за сприяння і обумовлену перемогу в міському конкурсі з благоустрою. 
     Цей захід з відбору суб’єктів господарювання для здійснення благоустрою сервісної зони та території, яка прилягає до одного з пунктів пропуску через державний кордон, проводився в зв’язку з підготовкою до проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу "Євро-012". Державний чиновник вирішив, що завдяки отриманим владним повноваженням можна швидко збагатитись. Від учасника конкурсу з благоустрою, директора одного з товариств він незаконно вимагав хабар. До вимагань додались погрози. Заступник міського голови переконував,що, як член конкурсної комісії перешкодить перемозі приватного підприємства в цьому важливому заході, якщо не отримає визначену суму в американській валюті. 
    Обумовлену суму - 2000 доларів США представник місцевої влади отримав протягом двох днів. Аванс в сумі 500 доларів після обіцяної перемоги в конкурсі вже згадуваного товариства йому передала спільниця - директор місцевого комунального підприємства. Наступного дня в автомобілі корисливий посадовець отримав другий транш обумовленої незаконної винагороди – 1500 доларів США. От лише скористатись цими грішми, отриманими в результаті злочинної оборудки, підприємливий службовець не встиг. Разом з спільницею він був затриманий. Успішну операцію було проведено у тісній співпраці з працівниками Управління СБУ у Волинській області.

Схожі статті