+380673870816 +380673870816

За крадене зерно купили пиво, цигарки та поповнили рахунок

17-річний Анатолій за попередньою змовою з 25-річним Андрієм та 24-річним  Олександром вирішили викрасти зерно в одному з господарств села Малі Дорогостаї Млинівського району. Їх вибір впав на обійстя 62-річної Тамари, на горищі хліва якої зберігалася пшениця. Про це повідомила Олена Вішнякова, помічник начальника Млинівського РВ УМВС по взаємодії з громадськістю та ЗМІ.
     Отримавши повідомлення про крадіжку зерна у Малих Дорогостаях, на місце
події відразу виїхали дільничні інспектори міліції, які і встановили всі обставини події та затримали зловмисників. Про те, що на горищі хліва 62-річної Тамари зберігається пшениця достеменно знав десятикласник місцевої школи Анатолій, який до того ж проживає по сусідству. Він і підговорив своїх старших друзів на злочин. Як встановили правоохоронці, крадене зерно молодики продавали, а на виручені гроші купували пиво, дорогі цигарки, картки поповнення рахунку мобільних телефонів.
     Загалом протягом квітня-травня цього року з господарства мешканки села малі Сади, 62-річної Тамари, викрали майже тонну зерна. Наразі за цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), санкція якої передбачає позбавлення волі на строк до шести років.

Схожі статті