+380673870816 +380673870816

Як розвивати невеликі міста, керівництво області вчилося у поляків

Голова облдержадміністрації Василь Берташ та голова облради Юрій Кічатий взяли участь у Загальній Асамблеї Міжнародного об’єднання міст Cittaslow, яка відбулася у місті Лідзбарк Вармінський Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. Запрошення відвідати захід керівництво області отримало від маршалка воєводства Яцека Протаса. Про це повідомила прес-служба Рівненської обласної державної адміністрації.
     Ідеєю Cittaslow є налагодження діалогу між місцевими виробниками і споживачами. Також серед пріоритетів - охорона навколишнього середовища, пропагування самостійного збалансованого і динамічного розвитку суспільства незалежно від великих міст, охорона місцевої кухні, яка робить регіон унікальним. Вступ до мережі Cittaslow – це своєрідна гарантія якості, запевняють члени об’єднання.
     За словами Василя Берташа, члени цієї організації працюють над покращенням якості життя місцевих громад. Крім того, сьогодні на Рівненщині є міста, які мають потенціал, потрібний для повноцінного самостійного розвитку. За прикладом розвитку міст з об’єднання Cittaslow, які сьогодні приваблюють туристів своєю автентичністю, наші міста обласного значення можуть досягнути такого ж результату, переконаний Василь Берташ. Попри те, що в це міжнародне об’єднання входять 140 міст з 23 країн світу, тут донині немає міст-представників з України та Росії, а тому, Рівненщина може стати першовідкривачем.

Схожі статті