+380673870816 +380673870816

Волинські правоохоронці затримали дідуся, який розмальовував білборди з привітанням Президента

Не секрет, що у кількох регіонах країни невідомі пошкодили білборди з новорічним привітанням Президента Віктора Януковича. Такі факти мали місце і на території Волинської області. 
     І ось коли здавалося що все ніби закінчилося, до чергової частини Ковельського МВ УМВС України у Волинській області надійшло повідомлення про те, що на 71 кілометрі автомобільної дороги Доманово-Ковель-Чернівці-Тереблечя невідомий коричневою фарбою зафарбовує рекламний щит із зображенням Президента України. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС у Волинській області.
     Здивуванню правоохоронців не було меж, адже, як з’ясувалося пізніше, цим марудним заняттям займався 73-річний дідусь із Ковельського району. Останній, намотуючи ганчірку на палицю, коричневою фарбою замальовував зображення гаранта, продовжуючи дії своїх попередників, які вже до цього закидали фарбою білборд на автодорозі Київ-Варшава. Дідусь пояснив, буцімто до таких дій його спонукало те, що він не може бачити дане зображення, а також не рахує Віктора Януковича Президентом України. На сьогодні даний факт зареєстрований у Ковельському МВ УМВС. Триває перевірка.

Схожі статті