+380673870816 +380673870816

Виявлено факт незаконного відчуження майна підприємства "Млинівська ПМК №2"

Органами прокуратури Рівненщини за результатами проведеної перевірки виявлено факт перевищення службовими особами колективного підприємства "Млинівська ПМК №2" своїх службових повноважень, що призвело до незаконного відчуження майна, яке підлягає передачі в комунальну власність територіальної громади. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.
     Встановлено, що службові особи даного підприємства під час процедури банкрутства, в порушення вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", неправомірно уклали в 2006 році договір купівлі-продажу будівлі гуртожитку загальною вартістю 51 тисяча гривень. Такі незаконні дії призвели до незаконного набуття однією з мешканок міста Рівне права власності на цей гуртожиток, чим спричинено шкоду охоронюваним законом правам та інтересам територіальної громади в особі Млинівської селищної ради.
     За цим фактом Млинівський міжрайонний прокурор порушив кримінальну справу за ч.3 ст.365 КК України (перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки). Триває слідство.

Схожі статті