+380673870816 +380673870816

Віталій Кличко днями відвідав Рівненщину

Завітав він у наш край не як відомий боксер, а як лідер партії "Удар" з робочою поїздкою. Під час триденного візиту політик зустрівся із жителями міста Рівне та прилеглих районів. 

У Рівненський Палац дітей та молоді прийшло чимало городян усіх вікових категорій, щоб поспілкуватися із Віталієм Кличком. Для дітей він приклад для наслідування, зірка блакитних екранів, для дорослих – політик із чітко сформованою ідеологією та впевненістю у власних силах. Пан Віталій запевнив, що без однодумців і згуртованості щасливе майбутнє не настане.

Віталій Кличко, лідер партії "Удар":

 - Один я не зможу нічого. А всі разом, ми зможемо це зробити. Я закликаю всіх людей приєднуватися до нас.

Під час своєї промови, політик ділився і сокровенними спогадами про те, як у далекому 86 році, побачивши на екрані телевізора бій Майка Тайсона пообіцяв собі, що переможе кремезного спортсмена і забере у нього омріяний титул. Друзі сміялися з амбіцій малого Віталія, проте через 16 років він, із поясом чемпіона у руках, довів усім, що віра і наполегливість творять дива. 

Нині, коли пристрасті рингу вщухли, перспективний політик живе зовсім іншими мріями: про Україну як європейську державу. Адже досвід інших країн доводить, що можливо усе. Головне вірити.

Віталій Кличко, лідер партії "Удар":

- Ми впевнені, що у наступному 2012 році ми зможемо об’єднатися із демократичними силами та здобути більшість, яка буде робити все для процвітання України. Я впевнений, що досвід Грузії нам допоможе це зробити. Для цього потрібне бажання.

Зустріч із мешканцями міста відбувалася у формі живого діалогу. Кожен бажаючий міг поставити своє запитання Віталію. Найбільше людей цікавили конкретні зміни у суспільстві.  

Віталій Кличко, лідер партії "Удар":

- Ви пропонуєте зробити у домі ремонт, пофарбувати стіни. Але питання в тому, що цей будинок на фундаменті, який прогнив і може рухнути у будь-який момент. Я вам кажу, що треба міняти фундамент.

Спілкування виявилося різностороннім. Говорили і про релігію, і про пасивність політиків, і про менталітет нашого народу. Не оминули увагою і особисті питання мешканців, які представники Рівненської обласної організації політичної партії "Удар" пообіцяли обов’язково розглянути.

Олександр, рівнянин:

- Я прийшов, щоб подивитися на Віталія як на спортсмена, а вже потім як на політика. Мене зацікавила їхня програма. Я хочу детальніше ознайомитися із їхньою роботою. Якби він йшов на президентські вибори, то я голосував би за Кличка.

Микола, рівнянин:

 - Я думаю, що він буде відстоювати інтереси людей. І йому за це треба подякувати, що почав турбуватися про нашу Рівненщину.

Під час своєї триденної поїздки, Віталію Кличку вдалося поспілкуватися із жителями Корця, Городка, Здолбунова, Млинова, Сарн, Дубровиці та Дубна, а також зі студентами Національного університету "Острозька академія" та працівниками Рівненської фабрики нетканих матеріалів. За два дні перебування на Рівненщині, громадський діяч намагався відвідати якомога більше населених пунктів, аби почути думки своїх прихильників.

Схожі статті