+380673870816 +380673870816

Відголос війни знову чути на Рівненщині

     З початку року, рятувальники МНС знешкодили 1079 вибухонебезпечних предметів. А з початком польових робіт -  піротехніки готуються до нового сплеску подібних знахідок.

     30 березня піротехніками МНС знешкоджено 50-ти міліметрову мінометну міну часів Другої Світової війни, яку виявили в обласному центрі по вулиці Старицького. А вже 2 квітня саперам-рятувальникам,  довелося чотири рази виїжджати на знешкодження небезпечних пам’яток війни. Так, в Рівному по вулиці Соборній ліквідовано дві 50-ти міліметрові мінометні міни та одну гранату Ф-1. А майже через дві години, на присадибній ділянці по вулиці Котляревського, в місті Рівне знешкодили гранату Ф-1. Того ж дня, в лісовому масиві поблизу села Шубків, Рівненського району бійці групи піротехнічних робіт знешкодили 76-ти міліметровий артилерійський снаряд та ручну гранату Ф-1, що була виявлена в місті Дубно під час прибирання території одного з підприємств.

     Усі ці знахідки могли мати фатальний наслідок, втім, своєчасно ліквідовані завдяки пильності громадян. Ні в якому разі не можна брати підозрілі предмети до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати їх у вогнище або розводити над ними полум’я, збирати та здавати їх, як металобрухт.


110411_Bomba sferadesigner

Схожі статті