+380673870816 +380673870816

В урочищі Гурби пом’янули загиблих вояків УПА

26 квітня в урочищі Гурби зібралися небайдужі українці аби вшанувати пам’ять загиблих вояків УПА. Саме на цьому місці у 1944-му відбувся найбільший і найжорстокіший бій за всю історії Української Повстанської Армії з військами НКВД. 
     На вшанування завітали представники влади і політичних партій, ветерани та молодь. Однак, це священне місце все ще перебуває в стадії будівництва. Заступник голови Рівненської обласної ради, Михайло Кривко запевнив, перші кошти для добудови пантеону слави, обласна влада вже виділила.
     Голова Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання "Свобода" Олег Осуховський вважає , що вивішувати червоні прапори 9 травня на адміністративні будівлі, як це пропонує зробити столична влада – ганебно. Адже результат тієї війни – це жовто-блакитний державний прапор та незалежна українська держава сьогодні. 
     Схожих позицій притримуються і на Львівщині. Митрополит Рівненський і Острозький української православної церкви Київського патріархату Євсевій, відслужив молебень за загиблими вояками. Ветерани цього кривавого бою вдячні хоча б за те, що мають місце, для молитви за упокій тих, котрі боролися за незалежність України.


110427_Gyrbu sferadesigner

Схожі статті