+380673870816 +380673870816

В області реалізували національно-патріотичні проекти: про що вони

Фото пресслужби РОДА

У Рівненській ОДА представили національно-патріотичні проєкти, реалізовані громадськими організаціями у 2021 році. Загалом їх 5. Вони стали переможцями обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), національно-патріотичного спрямування. 

За словами начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталія Ліпського, цьогоріч конкурс проводився вперше, на реалізацію проектів з обласного бюджету передбачили 160 тисяч гривень.  Повідомляє пресслужба РОДА.

  • Громадська організація "Корецька варта" перемогла з проектом "Невідомі герої рідного краю". Ініціативу подавала Корецька міська бібліотека. Його організатори й учасники шукали та вивчали невідомі факти про Рівненщину. Також були записані відеоспогади старожилів Корецької громади, проведено краєзнавчий тур "Мій рідний край – частинка України золота". Також проєкт передбачав майстер-клас з виготовлення патріотичних виробів.
  • "Відеокурс з козацького бойового мистецтва "Спас" покликаний зацікавити молодь займатися національними видами бойового мистецтва. В його рамках створять відеокурс рукопашного бою "Спас" для початківців. Його розмістять на Youtube.
  • "Козацькі забави" – це підготовка та видрук тисячі брошур про те, як провести козацькі забави. Їх розповсюдять по школах та кафедрах фізкультури вищих навчальних закладів Рівненщини.
  • "Історично-просвітницький проєкт "Наші герої" – це проведення заходів, під час яких молодь вивчатиме історичні постаті з області, які відіграли роль у становленні української державності. Зокрема, учасники заходів подорожуватимуть теренами області, зможуть відвідати вишкіл для дітей з вадами слуху. Також створять брошуру "Наші герої" та цифрову фотопрезентацію історичних особистостей. До проєкту відноситься і семінар "Наші герої – зв'язок поколінь".
  • "Екстремальні туристичні змагання "Доброволець" – це дводенні змагання з екстремального туризму. Проєкт має на меті вшанувати героїзм усіх борців за Незалежність.

Схожі статті