+380673870816 +380673870816

У жительки Рівненщини після візиту гостей зникли новенькі чоботи

Під час несення служби з охорони громадського порядку в місті атомників за допомогою до міліції звернулася 28-річна жителька Надія, яка повідомила, що з її квартири викрали взуття. Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС в Рівненській області.
     Як з’ясувалося, двоє молодиків днями навідувалися до співмешканця Надії. Оскільки його не було вдома, жінка запропонувала їм зачекати чоловіка на вулиці. Ті погодилися, однак надто вже підозріло вийшли з квартири. Виявилося, вони прихопили з собою новеньке взуття господині.
     Жінка не відразу помітила зниклу нещодавню покупку. Однак, коли знайти взуття не змогла, новиною поділилася з чоловіком. Оскільки самотужки провести розслідування не вдалося – звернулися до міліції. А правоохоронці вже незабаром завітали до підозрюваного.
     Візиту міліціонерів 37-річний Геннадій, раніше уже судимий, здивований не був. У скоєному зізнався повністю та віддав викрадене. За цим фактом порушено кримінальну справу за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу (Крадіжка), санкція якої передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі.
     Закономірність між затриманням злочинця та оперативністю у надходженні інформації про скоєння злочину до правоохоронців - очевидна. Якщо людина звернулася до міліції протягом 10 хвилин після вчиненого щодо нього злочину, то вірогідність розкриття сягає 80%, протягом півгодини- 50%.

Схожі статті