+380673870816 +380673870816

У Рівному запрацював оздоровчо-розважальний комплекс «Bliss» (ВІДЕО)

Відпочити у найкращій в Україні  парній, насолодитися чудодійним ефектом від турецької хамам, релакснути у басейні та спробувати найсмачнішу кухню. 

Це все можна зробити в одному місці, адже у Рівному з’явився новий унікальний оздоровчо-розважальний комплекс «Bliss», за адресою - Дворецька 93

Віктор Шилюк, директор оздоровчо-розважального комплексу «Bliss»:

Такого закладу на Рівненщині немає. Такий заклад ,який представлений комплексно, він можливо,  у західному регіоні  один.  Хто  хоч один — на все життя.

Заклад славиться комплексом парних, облаштованих за найкращими технологіями, аналогів яких немає в Україні. Тут і російська парна,  або як її ще називають публічна,  індивідуальні сауни та турецька хамам,  лазня створена за кращими зразками східної культури.  Власника комплексу можна сміливо називати фахівцем у цій справі. Адже він колись завідував знаною в усьому місті лазнею  «Моріон».

Вадим Павлюк, власник оздоровчо-розважального комплексу «Bliss»:

Для кожної людини потрібен свій пар. Комусь більша температура  ,комусь більше вологи. У бані на Шевченка можна було підлаштувати. Тут фактично така ж. Але вона в 1,5 рази прогресивніша. Змінився дизайн. Система вентиляції – це важливо, тут нова. Крім того є родзинки – люстра із гімалайської солі, яка дає підвищений ефект і ще багато нюансів, які ми врахували маючи досвід.

Та це ще не все. У закладі функціонує укомплектований усім необхідним тренажерний зал, є простора фітнес – кімната з інвентарем, фітнес – бар і навіть кімнати для відпочинку.  Організовувати у комплексі можна різні святкування , тут є  банкети, більярд,  також представлена смачна кухня.

Вадим Павлюк, власник оздоровчо-розважального  комплексу «Bliss»:

Крім традиційних страв української кухні в нас буде європейська, азійська, грузинська кухня. Також у нас будуть представлені страви із страуса.

Своїми позитивними емоціями та враженнями діляться і  відвідувачі закладу, які прийшли  на презентацію комплексу.

Іван Давидюк, відвідувач:

Це оздоровчий такий заклад, в Рівному я таких ще не бачив. Я професійний спортсмен, багато їжджу на змагання і в багатьох містах був, але такого враження не мав. Дуже приємно, що в Рівному будемо мати такий  заклад. Тут і сауна, російська парна, тут фітнес. Тут все для відпочинку. 

У планах також розширювати комплекс. Тут з’являться нові готельні номери для рівнян та туристів, а також 25-метровий басейн. Свою роботу комплекс розпочне із 22 березня. То ж рівнян, які хочуть насолодитися унікальними послугами, запрошують в гості. Отже, Рівне, вулиця Дворецька 93, телефон для довідок ‎(0362) 670  445.

Схожі статті