+380673870816 +380673870816

Зооцентр "Нашим друзям" відкрився у Рівному на Київській (ВІДЕО)

Так весело та гамірно святкує своє відкриття Зооцентр «Нашим друзям».

У зооцентрі разом зібрані усі послуги та товари, яких можуть потребувати ваші улюбленці.

Оксана Мазурець, консультант мережі «Нашим друзям»:

Тут ви можете отримати увесь спектр послуг які потребує ваш улюбленець. Грумінг, ветеринарну консультацію, тут ветеринарна аптека. Широкий асортимент зоотоварів від відомих європейських та вітчизняних виробників у відмінному співвідношенні ціни і якості.

Окрім фахового підходу в обслуговуванні вашого домашнього улюбленця в мережі «Нашим друзям» завжди дбають і про власників тварин. Асортимент товарів та послуг тут доступний для будь-якого гаманця. А з нагоди відкриття в Зооцентрі «Нашим друзям» для своїх клієнтів підготували ще більшесюрпризів. 

Оксана Мазурець, консультант мережі «Нашим друзям»:

 На честь відкриття з 5 по 19 травня кожен покупець, здійснивши одноразову покупку від 50 гривень, може стати учасником розіграшу подарункового сертифікату на 500 гривень, який зможе витратити у мережі магазинів «Нашим друзям». Окрім цього, діють суттєві знижки на корми «Преміум» та «Суперпреміум» класів, які дозволять зекономити на якісному і хорошому харчуванні.

Ще однією перевагою Зооцентру «Нашим друзям» є зручність розташування. Продумано під’їзд автотранспорту, який стане у нагоді тим, хто закуповує корми для тварин із запасом.

 Окрім здоров’я вашого домашнього улюбленця (а це і консультації ветеринара і широкий вибір препаратів і якісні корми), подбають професіонали і про зовнішній вигляд тварини в салоні грумінгу. 

Тож завітайте до Зооцентру «Нашим друзям», який знаходиться за адресою м.Рівне, вулиця Київська, 4 і подаруйте собі та своєму чотирилапому улюбленцю свято.

Схожі статті