+380673870816 +380673870816

У Рівному продавали фальсифіковану каву

Налагодивши канал постачання фальсифікованої кави, один з рівненських підприємців впродовж тривалого часу без найменших докорів сумління торгував на ринку "Маріон" у Рівному підробкою під відомий бренд "Jacobs Monarch". Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     37-річного Володимира в погоні за легкою наживою не зупинила навіть претензія представників власника торгової марки, фальсифікат якої містився на його вітрині. Він і далі продовжував торгувати підробкою, допоки працівники державної служби боротьби з економічною злочинністю не взялися перевірити інформацію про функціонування в місті торгової точки з кавовим сурогатом. Правоохоронці встановили, що Володимир поставляє товар з Києва, чітко усвідомлюючи, що кава, окрім назви на упаковці, не має нічого спільного з популярним брендом. Адже закупівельна ціна сурогату значно нижча, ніж вартість оригіналу. А про обсяги оборудок свідчить бодай той факт, що лише за контрольними закупівлями у Володимира було придбано товару на суму, яка обчислюється у десятках тисяч гривень. Відповідно такою ж була і шкода нанесена такою торгівлею власнику торгової марки.
     У кінці минулого року правоохоронці, назбиравши достатньо матеріалів для порушення кримінальної справи, розпочали досудове слідство. Завдяки якісно зібраним оперативниками матеріалам, кримінальну справу уже через два місяці було скеровано до суду за обвинуваченням Володимира у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару). У липні цьогоріч за вироком суду Володимир отримав 2 роки позбавлення волі з конфіскацією всієї продукції з іспитовим строком один рік.

Схожі статті