+380673870816 +380673870816

У Рівному працівники міліції затримали грабіжника

30 жовтня близько півночі додому поверталася 19-річна рівнянка Наталія. Підходячи до будинку, вона помітила, що до неї хтось наближається. Незнайомець, застосувавши фізичну силу, відібрав у дівчини сумку, в якій знаходилися особисті документи, мобільний телефон та гроші у сумі 200 гривень Про це повідомив відділ зв’язків із громадськістю УМВС України в Рівненській області.
     Студентка одного із вищих начальних закладів Рівного запам’ятала прикмети свого кривдника. Вона відразу звернулася до працівників міліції. Потерпіла детально описала незнайомця. І вже за дві доби у мікрорайоні Ювілейний правоохоронці затримали підозрілу особу. 24-річний Григорій, мешканець Рівненського району, раніше судимий
за аналогічний злочин і був позбавлений волі на строк до трьох років. Він власної сім”ї ще не мав та був безробітний. Саме скрутне становище, за його словами, стало поштовхом до скоєння пограбування.
     За цим фактом порушена кримінальна справа за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, поєднаний з насильством. Учора його було затримано у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України і поміщено до ізолятора тимчасового тримання Рівненського МВ УМВС. Наразі правоохоронці перевіряють Григорія на причетність до скоєння подібних злочинів. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Схожі статті